Adres

Alsancak: Can Yücel Sk. No:5, Alsancak/İzmir
Bornova: Kazımdirik Mh. Kurtuluş Cd. No:29, Bornova / İzmir

İşimize bakış açımızı yansıtan özenle tasarlanmış odalarımız ve ortak alanlarımızın ilham kaynağı Frida Kahlo’dur. Bu nedenle tüm otellerimizde kıymetli sanatçılarımızın elinden çıkan Dev bir Frida Kahlo resmi bulunmaktadır.
 
Frida Kahlo bakış açısı ve duruşu ile kitlelere ilham kaynağı olan bir sanatçıdır. Kırık bir omurgaya, hayatının büyük kısmında giydiği korseye ve tahta bacağına rağmen resim yapmayı başarmıştır. Duyduğu fiziksel ve duygusal acıya rağmen, Frida asla kendini bırakmamıştır. Her açıdan güçlü karakteri bizlere yaptığımız işte cesur bir bakış açısı yaratmıştır.
 
Otelimizin adını aldığı “Hayatı Yaşa” anlamına gelen, Viva la Vita, Frida Kahlo'nun yaptığı son tablo olarak bilindiği için çok önemli bir sanat eseridir. Bozulmuş sağlığına rağmen, bu çalışmanın başlığı hayata bir övgüdür.
 
Sanatçımız temel anlamda bize hayatımızın akışta ve özgür olduğunu göstermiştir. Bizler de bu duygu ile tasarladığımız otellerimizde kendinizi özgür ve konforlu hissettirmek istedik. Mimari tasarımlarımıza her noktada canlılık hissi veren detaylar koyduk.
 
Oda ve genel alan tasarımlarımızda geçmiş ve gelecek arasındaki bağlantıyı yansıtmak amacıyla Mid-Century Modern ve günümüz tasarım anlayışını sentezledik.
 
Bizler Otellimizin her detayına özen gösterdik ve işimize olan duygumuzu size yansıtmaya çalıştık.
 
Ve sizleri de bu ruhu paylaşmak için otellerimize bekleriz…