Adres

Alsancak: Can Yücel Sk. No:5, Alsancak/İzmir
Bornova: Kazımdirik Mh. Kurtuluş Cd. No:29, Bornova / İzmir

Hotel Apart Alsancak

Hotel Apart Alsancak

Hotel Apart Alsancak denildiğinde akla gelen Viva La Vita oteli verdiği hizmetler ile birçok konuda diğer otelleri arkasında bırakmıştır. Hotel Apart Alsancakta müşterilerin gelip rahat rahat kalabileceği, herkese yakın ve güzel bir konumda olan otelimizde sizleri de ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Hotel Apart Alsancakta kalabileceğiniz en rahat ve lüks olan apart hotelimizde ihtiyaçlarınız doğrultusunda birçok hizmeti sizlere vermekteyiz. Hotel Apart Alsancakta oda temizliği, oda içinde bulunan kullanılan havlu vb. eşyaların düzenli olarak değiştirerek sizlere temiz ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Hotel Apart Alsancak otelimizde size ücretsiz wifi, 7/24 açık resepsiyon, konforlu odalar, otel içinde kahvenizi içerek hayatın koşuşturmasından uzak kalabileceğiniz oturma alanları, klima ve televizyon gibi birçok olanak sağlanmaktadır.

Hotel Apart Alsancakta konakladığınızda size güler yüzlü davranan personellerimiz yaşadığınız en ufak sorunda sizinle ilgilenerek tatilinizi en iyi şekilde geçirmenizi sağlar. Hotel Apart Alsancakta kaldığınızda her odamızın dizaynında temel aldığımız samimiyeti ve içtenliği hissedeceksiniz. Hotel Apart Alsancakta otelimiz sizin için en kaliteli, huzurlu ve güvenli ortamı sağlayarak size kendi evinizdeymiş gibi bir tatil yaşatacak. Hotel Apart Alsancakta konakladığınızda yaşayacağınnız birçok deneyim içinden bunlar sadece birkaçıdır. Otelimiz konum itibariyle birçok yere yakın olmasıyla isterseniz sahil boyunca gezip dolaşabilirsiniz isterseniz de birçok tarihi mekanı veya İzmir de görülmesi gereken yerleri görebilirsiniz. Hotel Apart Alsancak tamamiyle müşteri odaklı çalışmasıyla size yaşayabileceğiniz en iyi tatili yaşatacağını tüm yönleriyle ortaya koymaktadır.