Adres

Alsancak: Can Yücel Sk. No:5, Alsancak/İzmir
Bornova: Kazımdirik Mh. Kurtuluş Cd. No:29, Bornova / İzmir

Bornova Otel İzmir İletişim Telefon

Bornova Otel İzmir İletişim Telefon

Bornova Otel İzmir İletişim Telefon denildiğinde akla ilk gelen şey Viva La Vita telefon numarasıdır. Bornova Otel Telefonları arasında ilk sıralarda olan otelimiz yıllardır birçok müşterinizi en iyi şekilde ağırlamış ve yeni müşterilerine her zaman kapılarını açmıştır. Bornova Otel Telefonları arasında otelimizi arayan şanslı müşterilerimiz tatilleri sırasında otelimizde konaklayarak daimi müşterilerimiz olmuşlardır.

Bornova Otel Telefonları arasındaki otelimizde sizin için ücretsiz wifi, 7/24 açık resepsiyon, konforlu odalar, otel içinde kahvenizi içerek hayatın koşuşturmasından uzak kalabileceğiniz oturma alanları, klima ve televizyon gibi birçok farklı imkan sağlıyoruz.

Otelimiz her insanın zevkine uygun bir şekilde dizayn edilmiş olup aynı zamanda kendine özgü bir duruş kazanmayı başarmıştır. Otelimiz odaları düzenli olarak temizlenir ve aydınlık, ferah görünümüyle müşterilerimizin odalarından memnun kalmasını sağlar. Bornova Otel Telefonları arasında olan otelimiz merkezi bir konumda bulunmaktadır ve çoğu yere yürüyüş mesafesindedir. Otelimizin yakınında metro istasyonu ve otobüs aktarma merkezi bulunduğundan ulaşımı kolaydır.

Bornova Otel Telefonları arasında arayıp hiçbir şekilde pişman olmayacağınız bir oteldir.  Otelimiz de güleryüzlü personelimiz ile size en kaliteli hizmeti sunarak otelimizden memnun kalmanızı sağlıyoruz.