Adres

Alsancak: Can Yücel Sk. No:5, Alsancak/İzmir
Bornova: Kazımdirik Mh. Kurtuluş Cd. No:29, Bornova / İzmir

Bornova Butik Otel

Bornova Butik Otel

Viva La Vita Bornova Butik Otel dendiğinde akla ilk gelen otel isimlerinden biridir. Bornova Butik otelimiz insanların gönül rahatlığıyla gelip kalabileceği bir oteldir. Ayrıca Bornova butik otel insanların kolaylıkla gelebileceği, gitmek istediği yerlere kolaylıkla ulaşabileceği, merkezi bir konumdadır.

Bornova butik otelimizden birçok konum yürüyüş mesafesindedir. Bornova butik otelimizden 10 dakika yürüyüş mesafesinde metro istasyonu ve otobüs aktarma merkezi bulunmaktadır. Otelimiz bulunduğu konum itibariyle Ege Üniversitesi ve hastanesine ve birçok eğlence mekanına yürüyüş mesafesindedir.

Bornova butik otelimiz kalitede sınır tanımayan bir oteldir. Bornova butik otelimiz güzel bir konumda olması ve insanların gelip rahatlıkla kalabileceği bir yer olmasıyla diğer farklı otellerden ilk bakışta ayrılır. Butik otel denildiğinde çoğu insanın aklına düzensiz, temizlenmeyen , ilgisiz bir otel yani kısaca “sokak arası” tabirinde bir otel gelir. Ancak insanlar bornova butik otelde kalmayı deneyimlediklerinde tüm önyargılarından kurtulabilirler.

Bornova butik otelimizin bulunduğu konum itibariyle canlı İzmir sokakları her saat ayağınızın altındadır. Hava karardığında hareketli Bornova sokaklarında gecenin tadını çıkarabilir ve istediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.

Bornova butik otelimiz her insana hitap edecek modern bir tasarımla dizayn edilmiş, aydınlık ve ferah odalarında;  konforlu yataklar, ücretsiz yüksek hızlı internet ve klima gibi özelliklerinden faydalanabiliyorsunuz.

Otelimizde çalışan personel arkadaşlarımız ile tüm sorunların üstesinden gelerek, kaliteden ödün vermeyip sizin için en iyi hizmeti sağlıyoruz.