Adres

Alsancak: Can Yücel Sk. No:5, Alsancak/İzmir
Bornova: Kazımdirik Mh. Kurtuluş Cd. No:29, Bornova / İzmir

Bornova Apart Otel

Bornova Apart Otel

Viva La Vita Bornova Apart Otel konusunda diğer apart otellerden kaliteli hizmeti ve kendine has konseptiyle ayrılmaktadır. Bornova Apart Otel konusunda diğer apart oteller çoğunlukla oda kiralanması şeklindedir. Bornova Apart Otel olsa da otelimiz size aile samimiyetini, güven ve huzur ortamını, sanki yakın bir dostunuza misafir olmuş gibi rahat ve sıcak bir ortam sağlar. Bornova Apart Otel Izmir’de en çok tercih edilen popüler bir konaklama imkanıdır. Bornova Apart Otel konusunda otelimiz farklı zevklere göre dizayn edilmiş odalardan oluşmaktadır. Bornova Apart Otel  odalarımız her kesimden insana hitap edebilecek tasarımında şıklık, modernlik ve sadelik ön planda tutulmuştur.

Bornova Apart Otel konusunda otelimiz diğer apart otellerin aksine konaklamaniz için size birçok olanak sağlayarak sizi kendi evinizde gibi hissettirmeye çalışır. Bornova Apart Otel olarak size daha önce yaşamadığınız kalitede bir hizmet sunuyoruz.

İzmir ve çevresinde apart otel imkanı sunan bir çok yer bulunsada bunların başında Bornova Apart Otel gelmektedir. Bornova Apart Otel kaliteli hizmeti ve güler yüzlü çalışanları ile diğer birçok apart otelden ayrılarak kendine özgü prensipleriyle açıldığı ilk günden beri çizgisini koruyarak size en iyi hizmetini sunmaktadır. Bornova Apart Otel bu çizgisini hiç bozmayarak her tatilinizde size aynı hizmeti sunmaya devam edecektir.