Adres

Alsancak: Can Yücel Sk. No:5, Alsancak/İzmir
Bornova: Kazımdirik Mh. Kurtuluş Cd. No:29, Bornova / İzmir

Alsancak Ucuz Otel

Alsancak Ucuz Otel

Alsancak Ucuz Otel denildiğinde akla gelen ilk otel isimlerinden birisi de Viva La Vita’dır. Alsancak Ucuz Oteller arasında olan otelimiz en kaliteli hizmeti sizin için en uygun fiyatlarla sağlamaktadır. Alsancak Ucuz Otel denildiğinde odaları düzensiz, hiçbir personelinin sizinle ilgilenmediği, hiçbir odanın ve eşyanın temiz olmadığı bir otel aklınıza gelse de Viva La Vita için bunların hiçbiri söylenemez. Alsancak Ucuz Oteller arasında olan otelimiz güler yüzlü personeli, ferah ve aydınlık oda tasarımları, personeller tarafından düzenli olarak temizlenen ve müşterimizin kullandığı günlük eşyalar (havlu, çarşaf vb.) yüksek hijyen işlemleriyle yıkanarak gündelik olarak değiştirilmektedir. Alsancak Ucuz Otel arasında bulunan otelimiz sizlere  ücretsiz wifi, 7/24 açık resepsiyon, konforlu odalar, otel içinde kahvenizi içerek hayatın koşuşturmasından uzak kalabileceğiniz oturma alanları, klima ve televizyon gibi birçok farklı hizmeti sunmaktadır.

Alsancak Ucuz Otel arasında bulunan otelimiz merkezi bir konumda olup istenilen yerlere yürüyüş mesafesi ve toplu ulaşım araçları ile rahatlıkla ulaşılabilir. Alsancak Ucuz Otel arasında bulunan otelimiz sahile yürüyüş mesafesinde olup istediğiniz saatte deniz kokusunu içinize çekmenizi ve uzun sahil yürüyüşleri yapabilmenize olanak sağlar. Otelimiz bulunduğu çevrede birçok farklı işletmeler bulunmaktadır.

Alsancak Ucuz Otel arasında bulunan otelimizde size hem bütçenize uygun hemde en kaliteli hizmet ile sıcak bir aile ortamı sağlıyoruz. Otelimizde bizler için en önemli olan şey müşteri memnuniyetidir. Alsancak Ucuz Otel olarak müşterilerimizi memnun edebilmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Alsancak Ucuz Otel olarak size ve sevdiklerinize en iyi hizmeti sunuyoruz.