Adres

Alsancak: Can Yücel Sk. No:5, Alsancak/İzmir
Bornova: Kazımdirik Mh. Kurtuluş Cd. No:29, Bornova / İzmir

Alsancak Kordon Otel

Alsancak Kordon Otel

Alsancak Kordon Otel denildiğinde akla ilk gelen otel Viva La Vita’dır. Alsancak Kordon Otellerinin en büyük özelliği kordona yakın olarak istediğiniz zaman deniz kokusu alabilmenizdir.  Alsancak Kordon Otel den yürüyüş için sahile inebilir, sahil boyu bisiklet sürebilir veya balık tutabilirsiniz. Alsancak Kordon Otelleri sahile yakın olmasıyla bu gibi avantajları sizlere sunmaktadır.

Alsancak Kordon Otel de ücretsiz wifi, 7/24 açık resepsiyon, konforlu odalar, otel içinde kahvenizi içerek hayatın koşuşturmasından uzak kalabileceğiniz oturma alanları, klima ve televizyon gibi birçok farklı olanağı size sağlayarak konforunuzu önemsiyoruz.

Otele giriş yaptığınızda güler yüzlü personelimiz sizi karşılayarak tüm ihtiyaçlarınız konusunda size yardımcı olup size odanıza kadar eşlik edecektir. Alsancak Kordon Otel odaları her insanın zevkine uygun minimalist, şık ve modern tarzda dizayn edilmiştir. Odalara ilk girdiğiniz andan itibaren rahatlık ve huzuru hissedebileceksiniz. Alsancak Kordon Otel diğer bir çok otelden farklı olarak sizin görüş ve düşüncelerinize önem vermektedir. Bu yüzden sizin görüş ve yorumlarınıza göre kendimizi ve otelimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Alsancak Kordon Otelde konakladığınız süre boyunca geçirebileceğiniz en iyi tatil konforunu ve güven ortamını size sağlamaktayız.